autoszkoła piotrków
Przygotujemy Cię i do egzaminu w W.O.R.D. i do samodzielnej jazdy, już po uzyskaniu upragnionego prawa jazdy kat. B.

Zapraszamy Cię na ciekawe wykłady. Zapewniamy multimedialny, kompletny system e-wykłady, zawierajacy liczne zdjęcia, filmy i animacje, ułatwiające zrozumienie przedstawianych treści oraz plansze poglądowe.

Zajęcia prowadzimy na naszej sali wykładowej w Piotrkowie Tryb, mieszczącej się w nowoczesnym i klimatyzowanym budynku przy ulicy Narutowicza 64.

Nauka będzie przyjemnością a nie rutynową koniecznością. Dołącz do naszych zadowolonych kursantów już dziś!

Szkoła nauki jazdy CLEVER jest miejscem przyjaznym, a panujący klimat, pozwala kursantom na poznawanie tajników przepisów ruchu drogowego.

Praktyczna nauka jazdy odbywa się samochodami marki Citroen C3. Jazdy prowadzone są w ruchu miejskim, trasami egzaminacyjnymi oraz na placu manewrowym zgodnym z wytycznymi W.O.R.D.

Celem Ośrodka Szkolenia Kierowców CLEVER jest wyszkolenie kierowców posiadających najwyższą wiedzę
i umiejętności w zakresie:

  • Przepisów ruchu drogowego;
  • Bezpiecznej jazdy po drogach publicznych;
  • Technik kierowania pojazdem i ekojazdy;
  • Kultury jazdy samochodem;
  • Udzielania pierwszej pomocy.

Zależy nam na przyswojeniu przez Was praktycznych podstaw, z których będziecie czerpać wiedzę latami. Dbamy o Wasz komfort i pozytywną atmosferę podczas nauki. Gwarantujemy ciekawe wykłady oraz profesjonalizm instruktora podczas indywidualnych jazd.instruktor clever


Uczę od 1995 roku kandydatów na kierowców. Tak duże doświadczenie w szkoleniu sprawia wielką satysfakcję, ponieważ dzięki mnie wiele osób uzyskuje prawo jazdy, które w dzisiejszych czasach jest niezbedne do życia, a jednoczenie tak bardzo upragnione przez młodych ludzi, pozwoliło mi podjąć decyzję o założeniu w 2018 roku Ośrodka Szkolenia Kierowców CLEVER.