Informacje

page5_img
Pierwszym „prawem jazdy” był dokument wystawiony dla Karla Benza w 1888 roku.

W związku ze skargami mieszkańców Mannheim na hałas i zapach, jaki roztaczał jego Motorwagen, otrzymał on pisemne zezwolenie od Wielkiego Księcia Badenii na używanie swego pojazdu na drogach publicznych.

Pierwsze powszechne prawo jazdy wprowadziła brytyjska ustawa o pojazdach silnikowych w 1903. Każdy pojazd musiał być zarejestrowany w lokalnym urzędzie, a kierowca musiał udowodnić, że potrafi się nim poruszać.

Czytaj
page5_img
Regulamin określa zasady szkolenia obowiązujące w Ośrodku Szkolenia Kierowców CLEVER.

Aby rozpocząć kurs Kandydat ma obowiązek dostarczyć do OSK numer Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK) oraz dokonać wpłaty w wysokości min. 30% wartości kursu.

Osoba, która nie ukończyła 18 lat, może przystąpić do szkolenia za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów na 3 miesiące przed ukończeniem 18-tego roku życia.

Czytaj
page5_img
Powinności instruktora wobec kursantów. Czym powinien odznaczać się idealny instruktor?

Instruktor nauki jazdy w swojej pracy przede wszystkim kieruje się dobrem kursanta. Cechuje go: otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktów, kompetencja zawodowa, sprawiedliwa i obiektywna ocena pracy i postawy kursanta, życzliwość i kultura ...

Czytaj
page5_img
Zostaliśmy nagrodzeni wyjątkowym certyfikatem! Czemu jest dla nas czszególny?!

Spośród mnogości opinii dostępnych w sieci internetowej oraz różnej ich wiarygodności, wprowadzony na polski rynek certyfikat, jest unikalnym odznaczeniem dla podmiotów cieszących się najwyższym konsumenckim zaufaniem. Przyznawane z rekomendacji samych klientów, stanowi ono szczególnie zaszczytne wyróżnienie dla polskich przedsiębiorstw oraz jednostek publicznych.
Strona 2